Naše zboží

DREVENÝ DOMČEK PRE MYŠI A ŠKREČKY

Vaša cena: € 8,22
Bez DPH: € 6,79
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Drevený domček pre myši a škrečky 15x14x15cm od Trixie. Domček pre drobné hlodavce.

Drevený domček pre škrečka o rozmere 15x14x15cm od Trixie. Domček Jerrik pre malého hlodavce bude robiť parádu v každej klietke. Domček má jednu veľkú miestnosť, do ktorej sa vstupuje z jednej strany vyvýšeným otvorom. Veľkou výhodou tohto prevedení je práve vyvýšenie vchodu, vďaka ktorému nebude z domčeka vypadávať podstielka, z ktorej si hlodavec urobil pohodlný pelech.

Domček je možné umiestniť k stene alebo do rohu klietky. Ak pred nevzhľadným plastovým vybavením klietky dávate prednosť nádherným produktom prírodného prevedení, splní domček vaše predstavy.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.