Naše zboží

DREVENÝ DOM PRE ŠKREČKA A MALÉ HLODAVCE

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Drevený domček pre škrečka o rozmere 15x11x12cm od Trixie. Domček pre drobné hlodavce.

Drevený domček pre škrečka o rozmere 15x11x12cm od Trixie. Domček Hendrik pre malého hlodavce, ktorý bude robiť parádu v každej klietke. Domček má jednu veľkú miestnosť, do ktorej sa vstupuje z jednej strany. Aby bol model domu dokonalý, nechýba ani okienko alebo komín.

Domček je možné umiestniť k stene alebo do rohu klietky. Ak pred nevzhľadným plastovým vybavením klietky dávate prednosť pekným produktom prírodného prevedení, splní domček vaše predstavy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.