Naše zboží

DREVENÝ DVOJPOSCHODOVÝ DOM PRE HLODAVCE

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Drevený dvojposchodový domček pre myši a škrečky 15x15x16cm od Trixie. Domček pre drobné hlodavce.

Drevený domček pre škrečka či myš o rozmere 15x15x16cm od Trixie. Domček pre malého hlodavce bude robiť parádu v každej klietke. Nájdete tu dve miestnosti. Jedna sa nachádza na prízemí a druhá na poschodí, do ktorej sa stúpa po celých schodíkoch. Žiadnemu poriadnemu baráčku nesmie chýbať strieška a okienka. Domček určite nájde uplatnenie u chovateľov, ktorí majú miláčikov dva.

Domček možno umiestniť k stene alebo do rohu klietky. Ak pred nevzhľadným plastovým vybavením klietky dávate prednosť nádherným produktom prírodného prevedení, splní domček vaše predstavy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.