Naše zboží

HRAD ZO DREVA PRE HLODAVCE

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Drevený hrad precízne vyrezávaný 17x15x12 cm od Trixie. Štýlový domček pre malé hlodavce

Štýlový drevený hrad pre škrečka či myš o rozmere 17x15x12 cm od Trixie. Domček pre malého hlodavce. Domček s okienkami, cimburím a dvomi vežami. Vnútri hradu je dostatok priestoru, bude to pohodlný pelech pre vášho maznáčika.

Z vrchných poschodí je skvelý výhľad, a ten má každý hlodavec rád. Aký z hlodavcov môže povedať "ja mám svoj hrad"? :-)

Ak pred nevzhľadným plastovým vybavením klietky dávate prednosť nádherným produktom prírodného prevedení, splní drevený hrad vaše predstavy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.