Naše zboží

ZÁVESNÝ DOM PRE HLODAVCE

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Drevený závesný domček pre myši a škrečky 26x22cm od Trixie. Domček pre myši a škrečky - drobné hlodavce.

Drevený domček pre škrečka či myš o rozmere 26x22 cm od Trixie. Domček pre malého hlodavce sa hodí do každej klietky. Nájdete tu malý dom, do ktorého sa vstupuje pomocou otvoru z prednej strany. Domček je na podsade, ktorá je zavesená vo vzduchu pomocou štyroch retiazkov. Hlodavec sa k domčeku dostáva pomocou rebríčka. Aby sa mohli škrečok alebo myš pobaviť, je k spodnej strane podlahy pripevnená hojdačka, ktorá je perfektnou prolejzačkou na blbnutie.

Z tohto pelechu je perfektný výhľad a ten má každý hlodavec rád. Bývanie v domčeku zaveseného v priestore si zamiluje.

Ak pred nevzhľadným plastovým vybavením klietky dávate prednosť nádherným produktom prírodného prevedení, splní domček vaše predstavy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.