Naše zboží

DREVENÝ MOST PRE HLODAVCE

Vaša cena: € 8,22
Bez DPH: € 6,79
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Most pre hlodavce z dreva

Variabilný most z dreva Vám skvele doplní interiér bývania Vášho maznáčika. Zariaďte mu prírodné bývanie ako v lese. Most môžete použiť ako prechod medzi domčeky, rebrík, po ktorom vylezie do druhého poschodia, alebo "len tak", aby nebehal po rovnom dnu klietky. Pod most sa môže tiež schovať ako do domčeka. Ak je tento most pre Vašu klietku príliš veľký, odporúčame veľkosť 28cm alebo 51cm. Kombinujte medzi sebou aj ďalšie lesné domčeky a preliezačky z ponuky.
Veľkosť: 28cm
Údržba: omeťte zmetákom, utrite vlhkou handričkou, nenamáčajte.
Materiál: drevo, kov

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.