Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DREVENÝ VOZÍČEK PRE HLODAVCE

Vaša cena: € 5,17
Bez DPH: € 4,28
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hračka vozík pre malé hlodavce z dreva.

Netradičná hračka pre Vášho malého maznáčika, ktorú si iste zamiluje!
Zvieratko môže do vozíka vliezť okienkom vzadu alebo preliezť cez okraj. Vysteľte materiálom pre stavbu hniezda (bavlna, kokosové vlákna) alebo poduškou (pelechom) pre hlodavce. Sladké sny sú zaručené. Vyvýšené okraje zabráni vypadávaniu podstielky von z vozíka.
A ak sa zvieratko rozhodne vozík, okousat, bez obáv, je z dreva. Nedovoľte však, aby zvieratko drevo hltalo. Pokiaľ má tendenciu domček hrýzť, potrebuje si obrúsiť zúbky. Kúpte mu preto hlodací drievka a vetvičky (pozor, niektoré druhy stromov môžu byť pre hlodavce jedovaté).
Rozmer: 10x13x9cm
Údržba: omeťte zmetákom, utrite vlhkou handričkou, nenamáčajte. Materiál: drevo

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.