Naše zboží

KNIHA ZAKRPATENÝ KRÁLIK

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha zakrslý králik - ako mu vytvoriť útulný domov. Informácie, ako ho chovať a ako sa o neho starať.

Cíti sa u vás váš zakrpatený králiček dobre? Je šťastný v byte? Tu nájdete zaujímavé nápady presne podľa králičieho gusta. Prineste si trochu prírody aj domov. Ponúknite mu krabicu s pieskom na hrabanie a lúčky s čerstvou trávou. Alebo má radšej zábavu na čerstvom vzduchu? Ako ľahko a s minimálnymi nákladmi premeníte balkón alebo terasu na zábavné ihrisko? Sníva váš králiček sen o domčeku v zeleni? Viete, ako mu vyrobiť zaujímavé a pritom bezpečné vonkajšie výbehy umožňujúci dobrodružné výlety po záhrade? Brož. - bez prebalu lesklá, 48 str., 165 x 200 mm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.