Naše zboží

KNIHA ZLATÝ ŠKREČOK

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Knižka o zlatom škrečkovi, ako je chovať a ako sa o ne starať.

Zlatý samotár na prieskumoch! Večer sa zlatý škrečok preberie, teraz je v klietke pekne živo: Čistí sa, "škrečkuje" a napcháva sa, čo sa do neho zmestí. Cez deň potom potrebuje zaslúžený odpočinok. S očami ako gombíky a príjemným vzhľadom očarí škrečok veľké i malé. Aby ste sa zo svojho roztomilého kamaráta radovali čo najdlhšie, prečítajte si v tejto knižke všetko, čo potrebujete vedieť o jeho chovu, starostlivosti o neho, výžive a zdravotnej prevencii. Okrem toho získate rad tipov, ako môžete pre svoje zvieratko vymyslieť rôznorodé aktivity. Brož., 64 str., 165 x 200 mm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.