Naše zboží

KNIŽKA KRÁLIK

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Knižka o králikoch, ako je chovať a ako sa o ne starať.

Šťastný králičie život! Žiť celý rok vo výbehu v záhrade alebo na balkóne - to je pre králika skutočný sen. Môže tu cítiť vôňu prírody, vnímať vietor, pochutnávať si na čerstvé zelené strave a v domčeku odolnom nepriazni počasia nájsť úkryt pred chladom a mokrom. Táto knižka obsahuje mnoho príkladov vonkajších výbehov, ktoré ukazujú, ako môžete svojeich miláčikov celoročne ubytovať v rôznorodo pojatom "letnom byte". Dozviete sa všetko podstatné o správaní králika a získate veľa cenných tipov ohľadom výberu, kŕmenia, starostlivosti a ochočení králika. brož., 64 str., 165 × 200 mm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.