Naše zboží

ZAKRPATENÝ KRÁLIK

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha o zakrpatených králikoch, ako je chovať a ako sa o ne starať.

Zakrslí králíci potrebujú spoločnosť, chcú hrabať, schovávať sa a mať dostatok pohybu. Navyše milujú pestré kŕmenie. Ak im to všetko poskytnete, budete bohato odmenení prekvapivým nahliadnutím do králičieho života. Aby sa vaši zakrpatení králiky mali naozaj dobre a mohli predvádzať svoje rozmanité spôsoby správania, nájdete v našom radcovi všetko, čo treba vedieť o ich chove, starostlivosti, kŕmeniu a zdraviu. A navyše veľa vyskúšaných tipov a nápadov na najlepšie domáce zábavné parky a vhodné králičie aktivity. Brož, 64str.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.