DREVENÁ KRÁLÍKÁRNA S VÝBEHOM 116x97x63cm

Vaša cena: € 217,35
Bez DPH: € 179,63
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Králíkárna pre králika s výbehom 116x97x63cm. Krásne bývanie v dvoch poschodiach. Doprava zdarma.
 
Králíkárna pre králika s výbehom 116x97x63cm. Krásne bývanie v dvoch poschodiach. Doprava zdarma.

Drevená králíkárna 116x97x63cm pre morčatá a králiky, ktorá bola vyrobená z lakovanej borovice. Strechu je možné otvoriť a do králikárne sa tak jednoducho dostať. Vďaka tomu môžete pohodlne pracovať s zajačikom, alebo králikáreň vyčistiť. Králíkárna je rozdelená na domček pre zviera a priestor k voľnému pohybu dole. Králíček sa môže vďaka rebríčku presúvať z poschodia na poschodie. Okienko, ktoré tieto dva priestory rozdeľuje možno uzavrieť. Dolný výbeh aj horný chlievik majú predné otváranie. V podlahe je vysúvací šuflík, ktorý uľahčuje čistenie domčeka. Výrobok odoláva dažďu a je vhodný pre vonkajšie použitie.

Hmotnosť celej zostavy je 26kg. Voliteľne možno zakúpiť aj zimnú izoláciu.

Králíkárna sa dodáva v rozloženom stave. Veľmi ľahko sa čistí a jej montáž je jednoduchá. K montáži Vám stačí iba skrutkovač. Dodáva sa vrátane spojovacích skrutiek.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.