Naše zboží

AUTOMATICKÉ KRMÍTKO PRO KRÁLÍKY 3l 40x

Vaša cena: € 651,74
Bez DPH: € 538,63
Zľava: 46.39 %
Běžná cena: € 1 215,65
Ušetríte: € 563,91
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Automatické násypné krmítko pre králiky pre umiestnenie z vonkajšej strany.

Dvojkomorové kovové násypné krmítko pre králiky s uzatvárateľným vekom, ktoré chránia krmivo pred dažďom či inými poveternostnými vplyvmi. Kŕmiaci automat je možné zavesiť z vonkajšej strany na pletivo králikárne alebo koterca. Je ľahko umývateľné, veľmi odolné. Praktické doplňovanie z vonkajšej strany vám umožní dopĺňať nádobu bez toho, aby ste museli otvárať koterec.


- pozink

- 2 komory

- umiestnenie na pletivo z vonkajšej strany

- objem až 3l


 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.