DRÔTENÉ KRMÍTKO PRE HLODAVCE 12x6cm

Vaša cena: € 1,26
Bez DPH: € 1,04
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Drôtené krmítko pre hlodavce o veľkosti 12x6cm. Jasličky na seno alebo inú potravu.

Drôtené krmítko pre hlodavce

Drôtené krmítko pre hlodavce s veľkosťou 12x6 cm do ktorého môžete svojmu malému kamarátovi dať seno, alebo iné drobné maškrty. Kovové jasličky sú menších rozmerov, preto sú vhodnejšie pre menšie zvieratka. Seno v jasličkách si zvieratko neznečistí a nekontaminuje a tak bude mať vždy, keď si zmyslí, chutnú a čerstvú potravu priamo pred nosom. Jasličky sú vyrobené tak, že sa veľmi jednoducho prichytí k drôteným klietkam.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.