Naše zboží

AVIC KRMIVO PRE KRÁLIKA ŠPECIÁLNE 1000g

Vaša cena: € 3,44
Bez DPH: € 2,99
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
AVIC krmivo pre králika. Krmivo vo výhodnom kilogramovom baleniu obsahujúce lucernu, mrkvu, ovos, kukuricu, jačmeň i pšenicu.

AVIC pre králika ŠPECIÁL 1000g. Vyvážené krmivo určené pre kŕmenie králikov vo výhodnom kilogramovom baleniu. Doplnkové krmivo pre králiky. Kŕmny návod: kŕmte podľa potreby. Zaistite dostatok pitnej vody! Zloženie: lucerna, kukurica, ovos, jačmeň, pšenica, svätojánsky chlieb, extrudované obilniny, mrkva. Vlhkosť 13%. Výrobok je určený pre chovateľské účely.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.