Naše zboží

VÝBĚH PRO KRÁLÍKY VELKÝ S PODLAHOU

Vaša cena: € 869,13
Bez DPH: € 718,29
Zľava: 20.04 %
Běžná cena: € 1 086,96
Ušetríte: € 217,83
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Veľký výbeh pre králiky 2,5 x 2,5 m lacno. Výbeh so zastrešením, s podlahou.
 
Veľký výbeh pre králiky 2,5 x 2,5 m lacno. Výbeh so zastrešením, s podlahou.

Veľký výbeh pre králiky 2,5x2,5 m


Veľký koterec/výbeh pre králiky a iné malé zvieratá s rozmermi 2,5 x 2,5 m . Rozteč drôtu je 6 cm. Výška vyššej strany je 1,7 ma nižšia 1,5 m . Konštrukcia je prevedená z pozinkovaných profilov a pozinkovaného drôtu.
Súčasťou výbehu je aj impregnovaná podlaha . Ide o typizovaný výrobok. Strecha má zadný spád, aby priestor pred voliérou zostal pri daždi čistý. Rovnako tak nebude mokro ani z boku, kde sú umiestnené dvierka. Strecha je vyrobená z trapézového plechu, profil T-14.

Pozor! Doprava zadarmo! Zloženie u vás doma zadarmo!

Čo všetko je už v cene:


Doprava - ZADARMO
Zloženie výbehu na mieste (cca 20min.) - ZADARMO
Impregnovaná podlaha - ZADARMO

Pohľad na bezpečnostnú kľučku, vďaka ktorej sa dvierka neotvoria nikdy sami od seba. Na otvorenie je potrebné prekonať odpor pružiny. Nikto o také otváranie nezavadí náhodou a zvieratá sa vám nikdy bez vášho vedomia nerozutečú.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.