VÝBEH VÄČŠÍ DREVO A PLETIVO

Vaša cena: € 217,35
Bez DPH: € 179,63
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Väčšie výbeh pre hlodavce a malé králiky v kombinácii pletivo drevo.
 
Väčšie výbeh pre hlodavce a malé králiky v kombinácii pletivo drevo.

Väčšie, drevený výbeh pre morčiatka alebo zakrpatené králiky. Klietka o veľkosti 109 x 48 x 116 cm je vhodná na vaše záhradky. Samozrejmosťou je krytie pletivovou strechou, lebo je miláčikov potreba chrániť proti výpadom dravých vtákov či útokom čelom. Zloženie celej zostavy je úplne jednoduché. Tak ju ľahko nielen prenesiete, ale môžete ju zložiť napr. do auta a vziať si ju so sebou na výlet či dovolenku.
Oproti konkurenčným výrobkom tkvie výhoda tejto ohrádky v pevnej, drevenej konštrukcii. Nemusíte sa tak báť nejaké deformácie, ku ktorej môže nedopatrením dôjsť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.