Naše zboží

LUCENKA ZMES PRE KRÁLIČKY 80g

Vaša cena: € 1,35
Bez DPH: € 1,17
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Lucenka zmes pre králiky. Tvrdšia maškrta pre škrečky, morčatá a iné hlodavce na obrúsenie chrupu.

Lucenka zmes pre králiky. Tvrdšia maškrta pre škrečky, morčatá a iné hlodavce na obrúsenie chrupu. Hlodáky majú prednú stranu pokrytú tvrdou sklovinou a zadnú stranu oveľa mäkšou zubovinou. Vďaka väčšiemu obrusovaniu mäkšej zadnej časti si zuby udržujú stále ostrú hranu. Preto potrebujú dostávať aj tvrdú potravu na ktorej si zuby udržujú ostré. Ohlodáváním potravy si obrusujú zuby a zároveň krátia dlhú chvíľu.
Určené ako pochúťka pre väčšie hlodavce k bežnej dennej kŕmnej dávke. Nezkrmené zvyšky pochotky likvidujte! Zabezpečte prístup k čerstvej vode.
Zloženie: Kukurica upravená extrúziou, oleje a tuky, výrobky rastlinného pôvodu, farbivo, ochucovadlá. Obsahuje prírodné vitamíny a minerálne látky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.