Naše zboží

ŠESTIHRANNÉ PLETIVO POZINK 50 m

Vaša cena: € 121,70
Bez DPH: € 100,57
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Šestihranné pletivo je určené pro bezpečné oplocení při chovu drůbeže, králíků a ostatních domácích zvířat.

Praktické šestihranné pletivo z kvalitního pozinkovaného materiálu - Šestihranné pletivo pozink 13/0.7/1000/50m je určeno pro bezpečný chov drůbeže, králíků a ostatních domácích zvířat. Šestihranné pletivo se dá také použít pro ohraničení pozemku nebo jako provizorní plůtek.

 

Základní specifikace Šestihranné pletivo pozink 13/0.7/1000/50m funkce:

  • drát: FeZn pozink
  • okatost 13 mm
  • průměr drátu 0.7 mm
  • výška 1000 mm
  •  

Obsah balení

Role 50 m.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.