Naše zboží

SVAŘOVANÁ SÍŤ NA PLOT PRO DRŮBEŽ 19/25 m

Vaša cena: € 282,56
Bez DPH: € 233,52
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvalitní svařovaná síť je odolná vůči mechanickému poškození. Hodí se pro nejrůznější výběhy, voliéry nebo kotce pro větší zvířata a ptactvo i jako

Svařovaná síť s okatostí 19 x 19 milimetrů je velmi dobrou volbou pro výstavu voliér pro ptactvo, pro výběhy větších druhů zvířat nebo jako výběh pro psy ke kotcům. Svařovaná síť je vyrobena z kvalitního pozinkovaného materiálu a není potřeba dalších úprav v podobě nátěrů.

 

Základní specifikace Svařovaná síť 19/1.4/1000/25m funkce:

 

  • drát pozinkovaný
  • okatost 19*19 mm
  • průměr drátu 1.4 mm
  • výška 1000 mm
  • Obsah balení Role: 25 m.
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.