Naše zboží

SVAŘOVANÁ SÍŤ NA VOLIÉRY, VÝBĚHY 10/25 m

Vaša cena: € 199,96
Bez DPH: € 165,25
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pro výběhy, voliéry nebo jako odolný plot je určená tato svařovaná síť s okatostí 10x10 milimetrů. Svařovanou síť dodáváme v balení po 25 metrech.

Ideální volbou pro výběhy, voliéry nebo pro výstavbu kotců je vhodná tato svařovaná síť s okatostí 10x10 milimetrů. Svařovanou síť dodáváme v celkové délce 25 metrů.

 

Základní specifikace Svařovaná síť 10/0.8/1000/25m funkce:

 

  • drát pozinkovaný
  • okatost 10*10 mm
  • průměr drátu 0.8 mm
  • výška 1000 mm
  • Obsah balení Role: 25 m.
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.