Naše zboží

KÚPACÍ PIESOK PRE ČINČILU 1500g

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Piesok na kúpanie pre vašu činčilu v praktickej dóze.

Kúpacie piesok pre činčily je špeciálnou podstielkou, ktorá zaistí prirodzene krásnu, mäkkú, takmer hodvábnu srsť. Piesok sa dodáva v praktické dóze, v ktoré vám nenavlhne. Piesok nasypte do väčšej nádoby, napr. misky a raz denne nechajte vášho maznáčika si v ňom pohrať. Po uplinutí desiatich až pätnástich minút piesok vyberte z klietky. V prípade znečistenia či navlhnutia ho vymeňte.
Piesok sa Vám bude hodiť aj pre pieskomila alebo škrečka.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.