Naše zboží

KUKURIČNÁ PODSTIELKA 10l

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kukuričná podstielka pre šteňatá, mačky, vtáctvo

Kukuričná podstielka je hygienické stelivo vyznačujúci sa svojou univerzálnosťou. Podstielku z kukuričných oklasků ocenia mačky, šteňatá, exotické vtáctvo, hlodavci, teráriové zvieratá a ďalšie zvieratá chované v klietkach a teráriách.

Má vynikajúce absorpčné vlastnosti a nerobia hrudky. Má skvelé vsakovacie vlastnosti a pri likvidácii neohrozuje životné prostredie.

Podstielku obnovujte podľa stupňa znečistenia, celý obsah potom raz za týždeň.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.