Naše zboží

VODÍTKO PRE KRÁLIKA Z NYLONU

Vaša cena: € 5,61
Bez DPH: € 4,64
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vodítko pre králika z nylonu. Odolné, ľahko udržiavateľné, dĺžka 1,2m.

Vodítko pre králika

Králičková radosť zo života je vo vašich rukách - s vodítkom si bude môcť opäť dopriať pocit slobody, ktorý medzi štyrmi stenami rozhodne nezažije. Upnite mu pohodlné popruhy a vyrazte s ním na prechádzku, bez toho, aby ste sa museli báť o jeho bezpečie. Popruhy možno ľahko nastaviť, aby vášho zajačika neškrtili. Dĺžka vodítka 1,2 m. Šírka popruhov 0,8 cm a vodítka 0,5 cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.