Naše zboží

VODÍTKO PRE MORČA

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vodítko pre morča, vyrazte s morčaťom na prechádzku.

Vodítko pre morča

Chceli by ste s morčaťom vyraziť von a bojíte sa, aby sa mu niečo nestalo? Chcete mať vždy možnosť zasiahnuť, keby sa vydalo zlým smerom, alebo naň zaútočilo iné zviera? Vodítko pre morča je skvelou pomôckou práve pre tieto prípady! Je vyrobené z odolného nylonu. Veľkosť vodítka s postrojom pre obvod krku cca 19 cm, obvod hrudníka cca 23 cm, dĺžka vodítka 1,2 m, šírka popruhov 0,5 cm. Living Špeciálne designované pre pohodlie všetkých morčiat. Nikdy postroj príliš neuťahujte.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.