Naše zboží

PREPRAVKA PRE HLODAVCE VEĽKÁ

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Transportná plastová prepravka pre činčily, králiky a osmáky.

Prepravka pre hlodavce, ktorá je dostatočne veľká pre prenášanie činčíl, zakrpatených zajačikov, osmákov alebo krýs. Veľkosť prepravky je dostatočných 30x21x23cm a žiadna prechádzka pre nich teda nebude žiadnym utrpením. Ak máte viac menších hlodavcov, tiež odporúčame kúpiť jednu väčšiu prepravku, napr. tejto veľkosti. Prepravku možno odklopiť z vrchu. Po celom obvode je dostatok vetracích otvorov, k prenášaniu uvítate dve príjemne uchopiteľná ucha.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.