Naše zboží

VELKÁ TROJKLEC NA HOLUBY POZINK 150cm 3x

Vaša cena: € 651,74
Bez DPH: € 538,63
Zľava: 23.12 %
Běžná cena: € 847,70
Ušetríte: € 195,96
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Zinkovaná klietka pre holuby a drobné zvieratká
VELKÁ TROJKLEC NA HOLUBY POZINK 150cm 3x

3 veľké trojklienky na holuby alebo iné drobné zvieratká . Navyše pozinkovaná strieška v cene. Táto stredná klietka na holuby o veľkosti 150x50x50cm je rýchlo a ľahko zložiteľná a rozložiteľná - perfektný variant na cesty. Celú zostavu je možné jednoducho sklopiť do plochého tvaru.
Vekosť jednej kóje je 50x50x50cm.

Zháňate univerzálnu klietku s okami bezpečne pri sebe, z ktorej vám vtáky neuletia? S praktickou strieškou, s dvierkami pre ľahkú manipuláciu s operencami? Toto je perfektné riešenie, pri ktorom sme navyše schopní vám vyjsť v ústrety čo sa týka rozmerov.

  • 3 kusy klietok (9 kójí)
  • ľahké zloženie aj rozloženie
  • všetko pozinkované, určené na vonkajšie použitie
  • strieška v pozinku v cene
  • veľkosť 150x50x50 cm
  • veľkosť jednej kóje 50x50x50 cm
  • veľkosť oka 35x250 mm
  • na požiadanie naceníme iné rozmery klietok
 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.