Naše zboží

BÍLÁ KOČKOVITÁ STOLIČKA

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Biela stolička zdobená mačičkami je vyrobená z kvalitného dreva a ručne maľovaná prvotriednymi farbami!

Mačkovitá stolička je vhodná pre všetky malé aj veľké princezné, ktoré ešte nedosiahnu tam, kam potrebujú! Stoličku tiež ocenia tí, ktorí si radi sadnú kamkoľvek a kdekoľvek.

Ručne maľovaná drevená stolička v okrúhlom prevedení, zdobená tuliacimi mačičkami je skvelým darčekom pre malých i veľkých milovníkov mačiek. Biela drevená stolička s tuliacimi mačičkami má rozmer: priemer 22 cm, výška 33 cm + 4 nohy.


Originálna drevená biela stolička s tuliacimi mačičkami bude originálnym doplnkom každej modernej i klasickej dievčenskej izbičky i moderného interiéru. Drevená stolička je ručne maľovaná, preto môže dôjsť k drobným odchýlkam od obrázku.


Špecifikácia drevené stoličky s tuliacimi mačkami:

ručné práce

materiál - drevo

použité kvalitné farby

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.