Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

BÍLÁ SKŘÍŇKA NA KLÍČE S TABULKOU

Vaša cena: € 60,83
Bez DPH: € 50,27
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Zamilovaná skříňka na klíče s tulícími kočičkami umožňuje napsání vzkazu pro vašeho miláčka. Dřevěná skříňka má v sobě šest háčků na uložení drobností.

Praktická skříňka na klíče s možností napsání vzkazů pro ostatní členy domácnosti disponuje 6 háčky na klíče a další drobnosti, Nechte za sebou po ránu všechen shon, kdy hledáte nejrůznější klíče od auta, bytu, kanceláře a podobně. S touto praktickou skříňkou na klíče budete mít vždy po ruce veškeré potřebné věci.


Pro jednoduché uložení klíčů a dalších drobností je určená tato stylová dřevěná skříňka na klíče s dekorem kočičky, která navíc disponuje praktickou tabulkou, kam můžete napsat ostatním členům domácnosti vzkaz. Dřevěná skříňka na klíče je skvělou volbou pro všechny milovníky netradičních dekorací. Pokud hledáte originální interiérové dekorace, které by zároveň byly alespoň trochu praktické, pak si pořiďte tuto krásnou skříňku na klíče s dekorem černé kočičky, která uschová vaše drobné poklady na svém místě. Celkový rozměr krabice na klíče je 19 x 30 x 4,5 cm.


Skříňka na klíče je vyrobena z kvalitních materiálů, navíc je ručně malovaná, proto se můžete dodaný výrobek trochu lišit od obrázku.


Specifikace skříňky na klíče

dřevěná krabice

ručně malovaná

s praktickým otevíráním

6 háčků uvnitř

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.