Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

BÍLÁ SKŘÍŇKA NA KLÍČE

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Praktický doplněk do moderního i klasického interiéru je tato bílá skříňka na klíče, zdobená roztomilou kočičkou.

Vtipná, nadčasová a roztomilá skříňka na klíče ze dřeva zdobená prohnutou kočkou disponuje praktickými šesti kusy háčků pro bezpečné uložení klíčů. Praktická bílá skříňka na klíče s motivy kočičky disponuje 6 háčky na klíče a další drobnosti a je skvělým pomocníkem hlavně po ránu, kdy v největším shonu potřebujete najít klíče a další drobnosti. Díky této skříňce na klíče s motivy kočičky budete mít své klíče i další drobnosti cestou z domova vždy na jednom místě.


Dřevěná skříňka na klíče s dekorem kočičky má rozměr  19 x 21 x 4,5 cm. Skříňka na klíče s motivy prohnuté kočičky je vyrobena z kvalitních materiálů, navíc je ručně malovaná, proto se můžete dodaný výrobek trochu lišit od obrázku.


Specifikace skříňky na klíče

dřevěná krabice

ručně malovaná

s praktickým otevíráním

6 háčků uvnitř

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.