Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DŘEVĚNÁ KOČKA 26 cm

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dřevěná soška sedící kočky s dlouhým krkem, vysoká 26 cm je vyrobená ze dřeva.

Pro všechny milovníky koček bude krásným dárkem tato elegantní dřevěná soška sedící kočky s dlouhým krkem. Soška dřevěné kočky je 26 cm.

Dřevořezba kočky je vyrobena do posledních detailů. Soška je vhodná do moderního i klasického interiéru.

 

Dřevěná kočka 26 cm je vyrobena ruční prací, proto každý typ objednané dřevěné kočky je originál. Znakem ruční práce jsou drobné odchylky v provedení dřevořezby, rozměrech, struktuře a barevném odstínu dřeva. Provedení sošky tedy nemusí dokonale přesně odpovídat zobrazené fotografii, ale vždy pro vás vyrábíme krásné interiérové doplňky, které budou dělat radost po dlouhé roky.

 

Rozměry dřevěné kočky:

Rozměry (výška x šířka x hloubka): 26 x 7,5 x 7,5 cm
Materiál: dřevo
Země původu: Thaisko

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.