Naše zboží

DŘEVĚNÁ SKŘÍŇKA NA KLÍČE V BÍLÉ BARVĚ

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Luxusné prevedenie a trendy vzhľad tejto drevenej skrinky na kľúče na seba upúta pozornosť hneď pri príchode do chodby!

Na bezpečné uloženie kľúčov a ďalších drobností je určená táto štýlová drevená skrinka na kľúče s dekorom mačičiek. Hľadáte originálne interiérové dekorácie, ktoré by zároveň boli aspoň trochu praktické? Potom si kúpte túto krásnu skrinku na kľúče s dekorom tuliacich mačičiek, ktorá uschová vaše drobné poklady na svojom mieste. Celkový rozmer krabice na kľúče je 19 x 21 x 4,5 cm


Skrinka na kľúče je vyrobená z kvalitných materiálov, navyše je ručne maľovaná, preto sa môžete dodaný výrobok trochu líšiť od obrázku.


Špecifikácia skrinky na kľúče

drevená krabica

ručne maľovaná

s praktickým otváraním

6 háčikov vo vnútri

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.