Naše zboží

DŘEVĚNÁ STOLIČKA S TULÍCÍMI KOČKAMI

Vaša cena: € 78,22
Bez DPH: € 64,64
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ručne maľovaná drevená stolička v okrúhlom prevedení, zdobená tuliacimi mačičkami je skvelým darčekom pre malých i veľkých milovníkov mačiek!

Luxusne pôsobiaca a vtipná je táto drevená stolička s tuliacimi mačičkami v bielom prevedení, zdobená romantickým motívom dvoch tuliacich mačiek. Rozmer: priemer 27,5 cm, výška 45 cm + 4 nohy.


Originálna drevená stolička s tuliacimi mačkami bude originálnym doplnkom každého moderného aj klasického interiéru. Drevená stolička je ručne maľovaná, preto môže dôjsť k drobným odchýlkam od obrázku.


Špecifikácia drevené stoličky s tuliacimi mačkami:

ručné práce

materiál - drevo

použité kvalitné farby

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.

Zavřít okno