Naše zboží

HRANATÝ DŘEVĚNÝ SVÍCEN

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Tento štýlový mačacie svietnik z dreva, ručne maľovaný, s rozmermi 8 x 8 x 3 cm, je určený pre všetky romantické duše!

Všade tam, kde si potrebujete rozsvietiť alebo kde chcete navodiť príjemnú atmosféru, sa hodí tento drevený svietnik, s motívmi mačiek! Ručne maľovaný svietnik má rozmery 8 x 8 x 3 cm. Krásny malý svietnik s mačkami je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí milujú dekorácie s motívmi mačiek. Malý svietnik s rozmermi 6 8 x 8 x 3 cm disponuje priestorom na čajovú sviečku.

Malý svietnik s motívmi mačiek je vyrobený ručne, preto sa môže v detailoch líšiť od obrázku. Malý zelený svietnik dodávame bez čajovej sviečky.

Špecifikácia zeleného svietnika s mačkou

ručné práce

drevený svietnik

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.