Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

JMENOVKA NA DVEŘE S MOTIVY KOČEK

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nádherná a roztomilá je táto ručne maľovaná drevená ceduľka na dvere s dekoráciou mačiek ponúka skvelú možnosť, ako uverejniť svoje meno na vchodových dverách!

Hľadáte originálnu menovku na dvere s motívmi mačiek , ktorá by navodila príjemný hrejivý pocit domácej pohody, potom odporúčame, zakúpiť túto romantickú menovku na dvere s motívmi mačiek.

Menovka na dvere s motívmi mačiek má rozmer 7 x 15 x 0,5 cm. Vyrobené ručne, preto sa môže vzhľad málinko líšiť od obrázku. Do poznámky prosíme uveďte priezvisko.

Špecifikácia menovky na dvere s motívmi mačiek

nádherná dekorácia na vchodové dvere

drevená dekorácia

možnosť zavesenia za jutový povrázok

ručné práce

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.