Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KOČIČÍ KERAMICKÝ HRNEK VELKÝ

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sestavte si z naší keramiky nádherný jídelní servis. Například tímto velkým kočičím keramickým hrnkem uděláte radost sobě i svým blízkým!

Velký kočičí keramický hrnek je přesně to, co jste pro sebe nebo své blízké hledali. Keramika vnese do vašeho domova nezaměnitelnou atmosféru. Nejen že patří mezi nejoblíbenější materiály, ale také navodí krásný pocit pohody u prostřeného stolu.

 

V našem internetovém obchodě najdete spoustu keramiky ze stejné série, proto si můžete snadno sestavit svůj vlastní jídelní servis. Kočičí keramický hrnek se bude skvěle kombinovat například s keramickou konvičkou ve stejném dekoru. Celková velikost kočičího keramického hrnku je 15 × 9 × 11 cm.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.