Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

RETRO DŘEVĚNÉ HODINY S KOČKOU

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Stylové hodiny v retro stylu v zelené barvě, zdobené kočkou, ukážou vždy správný čas!

Roztomilé a nadčasové jsou tyto dřevěné hodiny, zdobené kočkou, které ukážou správný čas i v nejméně vhodnou dobu. Chcete si pořídit do svého bytu či domu nevšední dekoraci? Zkuste zvolit například tyto originální dřevěné hodiny s kočkou, které jsou navrženy v zelených barvách. Hodiny mají velikost 22,5 cm x 22,5 cm a jsou vhodné do moderního i klasického interiéru.


Dřevěné hodiny zdobené kočkou můžete zavěsit na stěnu pokoje nebo postavit na polici, pracovní stůl nebo na okenní parapet. Hodiny budou skvělým dárkem pro všechny milovníky kočiček!


Specifikace dřevěných hodin

moderní vzhled

nástěnné hodiny

možnost umístění na polici

poháněny bateriemi

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.