Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

SKLENENÁ FIGÚRKA PREHNUTÁ MAČKA

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Kód tovaru:
 
Originálny dizajn tejto sklenenej miniatúry poteší každého milovníka mačiek. Kúpte svojim blízkym treba túto sklenenú figúrku prehnuté mačky.

Pre rozšírenie alebo založenie zbierky mačacích figúrok bude skvelým darčekom pre vašich blízkych napríklad táto sklenená figúrka prehnuté mačky v čiernej farbe s roztomilou tvárou. Sklenená figúrka je vyrobená ručným vyťahovaním skla, preto je každý kus originál. Objednajte si aj iné farebné kombinácie, ktoré stačí uviesť do poznámky v objednávke. Celková veľkosť sklenenej figúrky prehnuté mačky je asi 2 cm.

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.