Naše zboží

SKLENENÁ FIGÚRKA SEDIACEJ MAČKY

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
V trendy farebnej kombinácii je vyrobená táto sklenená figúrka sediaci mačky, ktorá sa stane krásnym interiérovým doplnkom!

Objednajte si túto sklenenú figúrku sediaci mačky, ktorá sa stane roztomilým doplnkom vášej obývačky aj inej izby. Sklenená figúrka je vyrobená ručne, preto je každý kus originál. Celková veľkosť sklenenej figúrky sediaci mačky je asi 1,5 cm. Vybrať si môžete aj svoju farebnú kombináciu, ktorú nám stačí napísať do objednávky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.