Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

TABULKOVÁ ČERVENÁ SKŘÍŇKA NA KLÍČE

Vaša cena: € 60,83
Bez DPH: € 50,27
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Krásná červená skříňka na klíče ze dřeva disponuje praktickou tabulí pro jednoduché napsání vzkazu pro vaše nejbližší a ostatní členy domácnosti.

Praktická skříňka na klíče s možností napsání vzkazů pro ostatní členy domácnosti disponuje 6 háčky na klíče a další drobnosti a je skvělým pomocníkem hlavně po ránu, kdy v největším shonu potřebujete najít klíče a další drobnosti. Díky této skříňce na klíče budete mít své klíče i další drobnosti cestou z domova vždy na jednom místě. Navíc můžete ostatní členy domácnosti zaúkolovat vzkazem, který jednoduše napíšete na tabulku.


Dřevěná skříňka na klíče s dekorem tulících kočiček disponuje praktickou tabulkou, kam můžete napsat ostatním členům domácnosti vzkaz. Dřevěná skříňka na klíče je skvělou volbou pro všechny milovníky netradičních dekorací. Pokud hledáte originální interiérové dekorace, které by zároveň byly alespoň trochu praktické, pak si pořiďte tuto krásnou skříňku na klíče s dekorem tulících kočiček, která uschová vaše drobné poklady na svém místě. Celkový rozměr krabice na klíče je 19 x 30 x 4,5 cm.


Skříňka na klíče je vyrobena z kvalitních materiálů, navíc je ručně malovaná, proto se můžete dodaný výrobek trochu lišit od obrázku.


Specifikace skříňky na klíče

dřevěná krabice

ručně malovaná

s praktickým otevíráním

6 háčků uvnitř

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.