Naše zboží

ŽLUTÝ SERVÍROVACÍ TÁC S KOČKOU

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Krásna servírovacia tácka s mačkou je ručne maľovaná a disponuje praktickými dvoma úchytmi!

Urobte radosť sebe alebo všetkým milovníkom mačiek, ktorých poznáte touto žltou servírovacou táckou s mačkou. Ručne maľovaný servírovací podnos v žltom prevedení s čiernou mačkou bude nepostrádateľným pomocníkom do každej domácnosti, preto neváhajte a objednajte si tento vtipný podnos, s ktorým donesiete bezpečne všetky dobroty na stôl a ešte zožnete pochvalu od návštevy!


Moderný doplnok do každej domácnosti! Tento servírovací podnos zdobený mačkou upúta pozornosť kedykoľvek položíte tácku na stôl. Ručne maľovaná tácka v žltej farbe má veľkosť: Rozmer: dĺžka 40 cm x šírka 30 cm


Špecifikácia servírovacieho podnosu s mačičkou

drevená tácka

ručne maľovaný obrázok

praktické madlá pre jednoduchú manipuláciu

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.