Naše zboží

KITEKAT DRY HOVÄDZIE SO ZELENINOU 12kg

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 30,21
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kompletné suché krmivo pre dospelé mačky, s hovädzím mäsom a zeleninou. Granule KITEKAT sú ideálne pre mačky, ktoré majú svoj vlastný rozum. Chrumkavé granule sú zmesou základných živín, vitamínov a minerálov.

KITEKAT granule s hovädzím mäsom a zeleninou. Suché krmivo vyrobené z chutného mäsa, vlákniny a zeleniny, teraz s viac bielkovinami.
- kompletné suché krmivo pre dospelé mačky


- vyrobené z hovädzieho mäsa (min 2%) a zeleniny (min 2%), obilnín, kvasníc a mlieka, mliečnych produktov a jogurtu (min2%)


- zloženie v g / kg
bielkoviny 300
tuk 85
vláknina 15
popol, vápnik, fosfor, taurín, vitamíny A, D, E


- denná dávka krmív v g
pre dospelú mačku (4kg) - 85g rozdelené do dvoch dávok


- veľkosť granúl 1cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.