Naše zboží

NATIVIA ADULT DUCK&RICE HAIRBALL 10 kg

Vaša cena: € 43,35
Bez DPH: € 37,69
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Granule nativite Adult Duck & rice hairball je krmivom pre dospelé mačky s 92% bielkovín živočíšneho pôvodu.

Popis produktu Granule Nativia Adult Duck & rice hairball
Receptúra rešpektuje prirodzené zákonitosti výživy mačky. Ako správne krmivo pre mäsožravce obsahuje veľmi vysoký podiel živočíšnych bielkovín a zároveň nízky obsah sacharidov vďaka absencii iných obilnín - iba s ryžou. Vysoká stráviteľnosť krmiva a použitie netradičných surovín v podobe sušeného arktického krillu a manioku zaistí zdravú výživu mačky. Nativia Adult Duck & rice hairball obsahuje 92% bielkovín živočíšneho pôvodu a radí sa tak medzi popredné značky na trhu.

 

Benefity:

- prírodná vláknina ako prevencia tvorby trichobezoárov

- vyvážený pomer omega 3 a 6 - mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť

- juka na redukciu zápachu

- podpora zdravého močového systému

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.