ANIMONDA VRECKO SENIOR KURA TEĽA 4x100g

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,73
Dostupnosť: Prodej skončil
 
ANIMONDA vrecko Rafiné Soupé Senior - kura + teľacie + syr 100g

4xANIMONDA vrecko Rafiné Soupé Senior s kuraťom, teľacím a syrom.

Kompletné krmivo pre staršie mačky.

 

Zloženie:

mäso a výrobky živočíš. pôvodu (kuracie 20%, losos 8%, syr 4%), ryby a vedľ.výrobky z rýb, mlieko a mliečne výrobky, obilniny, minerálne látky.

Kompletné krmivo obsahuje v kg:

dusíkaté látky 80g, tuk 50g, vláknina 3g, popol 25g, vlhkosť 81%, vit.E 60mg, vit.D3 200m.j.

Hmotnosť: 100g

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.