Naše zboží

CARNY EXOTIC VRECKO KLOKANIE 5x85g

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,52
Dostupnosť: Prodej skončil
 
ANIMONDA kapsička CARNY EXOTIC s klokanom 85 g

5xANIMONDA kapsička CARNY EXOTIC s klokaním mäsom.

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Kvalitné a chutné kúsky mäsa, ktoré si Vaša mačička určite zamiluje!


Balenie Carny Exotic obsahuje len vybrané a najkvalitnejšie kúsky mäsa, spolu s vynikajúcou omáčkou. Mäso je vždy čerstvé a vďaka flexibilnému baleniu zostáva zachovaná jeho štruktúra a teda aj šťavnatosť a lahodná chuť.

Kapsička Carny Exotic obsahuje čerstvé kúsky hovädzieho, ktoré je zmiešané s druhom exotického mäsa (klokan).

Táto séria kapsičiek sa vyznačuje vysokou kvalitou. Zaručene neobsahuje sóju, pridaná farbivá, konzervanty a geneticky modifikované prísady. Všetko je čisto prírodné a tak najlepšie pre zdravie každej mačky.


Zloženie:
mäso (hovädzie 78%, klokan 20%, ostatné 2%), minerálne látky

Hmotnosť: 85g

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.