Naše zboží

VOM FEISTEN VRECKO LOSOS KURA 3x50g

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,52
Dostupnosť: Prodej skončil
 
VF kapsička losos + kuracie filet v jemnej omáčke 50 g

3xVon Feinsten kapsička s jemným mäsom z lososa a šťavnatým kuracím plátkom v jemnej omáčke. Kapsičky Animonda sú vyrobené z čerstvých druhov mäsa a tým si zachovávajú vysokú chutnosť a vôňu.

BEZ - umelých farbív, konzervantov, dochucovadiel a sóje

Zloženie: losos (50%), kuracie filet (20%), ryža (1%).

 

Analytické zložky: proteín 12%, vláknina 0,1%, tuky 1%, popoloviny 1%, vlhkosť 83%

Hmotnosť: 50g

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.