Naše zboží

IZBOVÁ MAČKA - AKO NA TO

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha o izbových mačkách. Viete, ako sa o ne správne postarať?

Chýba mačke lov na pravú myš, keď si môže v byte chytiť kožušinovú? Potrebuje ako vyhliadku živý plot, ak má medzi "štyrmi stenami" báječný škrabacie strom a veľkolepý mačacie chodník? Určite nie. V tejto príručke nájdete mnoho tipov a námetov, ako byt premeniť vo vzrušujúci revír a súčasne mačacie wellness oázu. Radca samozrejme obsahuje aj všetok program pre uspokojenie nárokov izbových mačiek, široko sa venuje dobe hier a maznaniu s človekom, uvoľňujúcim masážam aj správnej starostlivosti.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.