Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KIS-KIS VITAMÍNY BIOTÍN 100 tbl

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,63
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vitamíny s biotínom pre zdravú kožu a srsť. Má protiseborheický účinok.

KIS-KIS VITAMÍNY PRE MAČKY S BIOTÍNOM 100 tabliet

VITAMÍNY PRE MAČKY BIOTÍN. Biotín. l00% prírodný výrobok. Má protiseborheický účinok. Významne ovplyvňuje metabolizmus - Omega 6:3 mastné kyseliny. Stabilizuje hladinu cukru v krvi. Denná porcia: min. 2-3 tablety, pravidelne. Zvýšená konzumácia výrobku nespôsobuje žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Zloženie: srvátka, pšeničný škrob, dextróza, droždie, biotín, vitamíny Akostné znaky: bielkoviny 15%, tuky 7,1%, popol 2,8%, vláknina 3,4%, vlhkosť 6,5%, vápnik 0,1% , biotín 220 mg Hmotnosť: 120 tabliet

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.