Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

CDVET INSEKT-EX NA HUBENIE PARAZITOV 50g

Vaša cena: € 15,17
Bez DPH: € 12,54
Dostupnosť: Prodej skončil
 
cdVet Prášok na hubenie parazitov Insekt-Ex 50 g. Účinný prostriedok bez jedov a iných škodlivých látok.

cdVet Prášok na hubenie parazitov Insekt-Ex (Insekt-Ex Pulver) mechanicky hubí prakticky všetky druhy vonkajších parazitov (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče, mravce) na pokožke a v srsti zvierat (psi, mačky, kone, vtáky) rovnako tak ako v okolí, tam kde zvieratá bývajú alebo prebývajú (byt, dom, auto, transportný box, psia búda, koterec, stajňa, voliéra, chlievik pod.). O ostré mikroskopické kryštáliky prášku z mikroelementárnej horniny si blchy, mravce a ostatné lezúci parazity rozrežú voskovitú pokožku brucha a následne (12 až 24 hodín) vyschnú (dehydratácia). Čisto prírodný cdVet Prášok na hubenie parazitov Insekt-Ex neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky. Preto je úplne bezpečný pre mláďatá, gravidné a dojčiace matky, pre dospelé zvieratá, rovnako tak ako pre deti a dospelých. Balenie: Plastová dóza s rozprašovacími otvormi uzatvárateľná krytom.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.