ČTEČKA PSÍCH ČIPŮ KAPESNÍ LID 540 ISO

Vaša cena: € 260,43
Bez DPH: € 215,24
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Profesionální čtečka na psí čipy pro obce, lékaře, policisty pro dokonalou evidenci psů a jiných zvířat.

Čtečky psích čipů jsou určeny pro rychlou a snadnou identifikaci zvířat, které jsou označeny čipem. Používají se pro načtení čísla čipu, které má zvíře pod kůží. Tato praktická a nyní i nezbytná pomůcka je určena pro pro veterinární lékaře, policii nebo psí útulky.

 

  • čte veškeré čipy ISO FDX-B, platné v EU i dalších zemích
  • vynikající čtecí vzdálenost 70 -80 mm
  • vestavěná dobíjecí baterie
  • velká čtecí plocha, vhodné i pro velká zvířata

 

Tento výrobek se hodí zejména pro veterináře na cestách a nebo policejní jednotky v terénu. Svojí velikostí je čtečka určena pro nošení v kapse nebo menším zavazadle. Právě díky malé velikosti, nízké zmotnosti a velmi nízké ceně se jedná o nejprodávanější čtečku z naší nabídky.

 

Jaké další využití tato čtečka ma?

 

Čtení čipů využijete kromě výše zmiňovaných případů také při předávání štěňátek novým chovatelům. Pokud jste si vybrali štěňátko, díky stoprocentní identifikaci máte naprostou jistotu, že si odvádíte pejska, kterého jste si vybrali.

 

Někdy je čip nutnost

 

Víte, že v některých městech je čipování psů dáno městskou vyhláškou? V tom případě je tato technika na místě. Navíc ne vždy jsou nutné drahé přístroje. Tento levnější model zcela jistě splní svůj účel.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.